FORGOT YOUR DETAILS?

Maxim SEM olarak 2003 yılından bu yana sektörde yüzlerce web sayfası üzerinde çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi sizde Maxim SEM ile tanışabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzla uygun fiyatlara SEO çalışması yapmaktayız.

Maxim SEM İnceleme Raporu Hakkında

site-inceleme  

İnceleme raporu şablonumuz gereği bir çok farklı sorularımızın web sayfanız tarafından karşılanıp karşılamadığı incelenir. Detaylı bir rapor sunulmaktadır. Sektörünüzde ki durumu, sistematik olarak daha fazla müşteriye erişmek için yapılması gerekenlere değinilmektedir. Türkiye ve Dünya çapında sektörünüzde ki gereksinimler hesaplanmakta ve web sayfanız aracılığıyla karşılayıp karşılamadığınız belirlenmektedir. Başlangıç seviyesindeki raporumuzda "Neden sektörünüzde daha iyi bir konum" elde edemediğiniz sorusu üzerine duruyoruz.

İnceleme raporumuz tamamen ücretsizdir. Fakat; sadece kurumsal firmalar için yapılmaktadır. Çünkü; danışmanlarımız kriterlerimize uygun inceleme raporu hazırlaması hayli vakitlerini almaktadır. Çalışacağımız firmaları özenle seçmekteyiz. Bunun nedeni daha çok kazanç sağlayacağımız firmaların ileri ki süreçlerde tüm İnternet Reklam gereksinimlerini karşılama isteğidir. Temel hedef kendi başarı hikayelerini oluşturup, daimi müşterilerimiz arasında yer edinmelerini sağlamaktır.

TELEFON NUMARALARI
SEO Departmanı  :
0216 740 00 33
SEM Departmanı :
 0216 740 00 34

Bizimle Çalışan Kurumsal Referanslarımıza Bakın

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Yukarı kısımdaki form aracılığıyla “site inceleme raporu” ve teklif formu gönderilecektir.

TOP