FORGOT YOUR DETAILS?

Netsiskart “Astropay ve Paykasa Merkezi” Maxim SEM’i Tercih Etti

by / Salı, 23 Mayıs 2017 / Published in Genel
netsiskart

Maxim SEM olarak 2017 yılında Turizm firmalarına özel çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Otel Pazarlama olarak Türkiye’nin en deneyimli kadrosuna sahibiz. 2017 yılı 2016 yılındaki sıkıntılı durumlardan dolayı büyük beklenti oluşturmuştu. Turizm alanında otel rezervasyonları kaba taslak bir tabirle %30’luk bir düşüş yaşıyor.

Proje yönetimi konusunda Türkiye’nin önemli gazete, hastane ve turizm firmalarına olan çalışmalarımıza “Güvenli Online Ödeme Yöntemleri” hizmeti veren ve Türkiye’nin en güvenilir kart sistemi olan Netsis Kart bizi tercih etti.

Netsis Kart Nedir? Güvenli Midir?

Türkiye’de özellikle yurtdışı harcamalarında kredi kartı bilgilerini 3. şahıs web sayfaları ile paylaşmak istemeyenler bir ücret karşılığında belli bir bakiye yüklü Kredi Kartı tarzı numaralı “ön ödemeli sanal kart” almaktadır. Bu alanda 2 önemli kart bulunmaktadır, bunlar;

logo (3)Netsiskart; merkezi Ege Bölgesinin turistik ilçelerinden Marmaris‘te yer almaktadır. Önemli ön ödemeli kartlar olan Paykasa ve Astropay, Türkiye’de ilk resmi resellerinden birisi her zaman Netsis Kart olmuştur. 6 yıldan fazladır, güvenli ödeme yöntemi kullanmak isteyen sabit bir kullanıcı kitlesi vardır. Her kademede müşteri temsilcileri kart satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olurlar.

Arka planda çalışan ve bildiğiniz bir çok “Ön Ödemeli Kart” satışı yapan firmanın kart satın aldığı Netsiskart, günümzde aktif ticarete girmiş ve bunu “netsiskart.com” üzerinden yapmaya başlamıştır. Kartlarınız tamamen güvende olup, gönül rahatlıyla satın almaya başlayabilirsiniz.

Proje yönetimini üstlendiğimiz Netsiskart ile ileri süreçlerde çok daha önemli planlar içerisindeyiz. Tüm sitelerini yeniledik ve günümüz tüm teknolojilerini kapsayan muhteşem bir site ortaya çıktı. Şu an ki haliyle tüm benzer sektörde bulunan web sitelerinden çok daha başarılı ve tartışmasız alanının en iyi web sitesi. Bu konuda başarılı çalışmalarından dolayı Kerem‘e teşekkür ederiz.

Netsis Kart yazılımı tamamen orjinaldir ve kurları sistem otomatik çeker, en düşük kar marjıyla satar. Netsiskart ana bayidir ve altında kimse satış yapamaz. Bu yüzden kart satın alımlarında bir başka web sitesi üzerinde görünen fiyatla Netsiskart.com üzerinde ki fiyatları karşılaştırınız. Eğer daha düşük ise bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

TOP